Wyjazd językowy z STS do Anglii szukam chętnych Zobacz następny temat

Dołączył: 23 Kwi 2007

PostWysłany: Pon 1:16, 23 Kwi 2007 Powrót do góry

Witam!
A więc sprawa wygląda tak że starzy chcą żebym jechał na wyjazd językowy, no i ja nie mam nic przeciwko więc jadę, ale sobie pomyślałem że jak już na wszystkich reklamach pisze że na takich wyjazdach robi się przyjaźnie na całe życie i takie inne bzdury, to pomyślałem że chcę mieć przyjaźnie na całe życie przynajmniej z mojego miasta, bo już byłe na kilku koloniach i wiem że to troche jest bez sensu jak się ludzie zakolegują a potem jeden mieszka w Kaliszu, inny w warszawie a jeszcze inny w bydgoszczu. Więc teraz szukam jakiś ludzi zainteresowanych takim wyjazdem do Anglii z nauką angielskiego, pod koniec tej notki wkleje linka, tam będzie wszystko wyjaśnione, bo sam nie mam talentu do tłumaczenia i nie chce was zanudzać. Sam ucze się w drugiej klasie liceum w mieście Inowrocław, a konkrety to już jak się okaże czy są jacyś zainteresowani. No więc wracając do celu pisania tej notki- chodzi o to że z moich kumpli to raczej nikt się za bardzo nie wybiera, a jak już zaznaczyłem wole jechać z mniej przypadkowymi ludźmi, bo wiadomo że taki wyjazd to w dużej mierze zależy od towarzystwa jakie się trafi. A jak ktoś będzie z Inowrocławia, to przynajmniej będzie o czym gadaćRazz więc jeśli ktoś z was chciałby, rozważa, albo może przez przypadek znacie kogoś z Inowrocka, kto może by chciał się pouczyć anglika w Anglii to proszę napiszcie mi na prywatna wiadomośc na waszym forum (maila raczej nie sprawdzam, bo ciagle spamuje).
Od razu dziękuję z góry, bo to dla mnie na prawde ważne.

Jak obiecałem linki:
(to jest link do strony STS (studenttravel schools), czyli firmy którą moi starzy uznali za najlepsza tam wszystko jest wyjaśnione co i jak):
a to link do Brihton na tej stronie, bo osobiście myślałem o tym żeby pojechać właśnie do Brighton ( z tym że jakby się okazało że by się jacyś chętni z Ino znaleźli i chcieli gdzie indziej to te Brighton nie jest dla mnie takie najważniejsze, może być gdzie indziej w Anglii)

Pozdro.